Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Rumianek/Szkolna
kierunek:
Lusówko/Kościół
6
38
A
7
51
A
8
9
10
32
#
11
12
50
13
14
15
16
17
12
18
20
19
07
C
20
12
C
21
11
C
37
A
22
52
A
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
# - Możliwość przesiadki na przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 812 w kier. Ceradza Kościelnego i Grzebieniska