| ||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum # - Możliwość przesiadki na przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 812 w kier. Ceradza Kościelnego i Grzebieniska |