Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Swadzim/Kładka
kierunek:
Ogrody
6
21
A
7
8
26
A
9
33
10
11
12
13
23
A
14
15
16
14
A
17
18
08
19
20
19
A
21
55
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan