Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Ceradz Kościelny/Jankowicka
kierunek:
Ogrody
4
55
5
55
A
6
50
7
31
8
51
A
9
55
A
10
11
25
A
12
48
13
45
A
14
51
A
15
16
01
17
20
A
18
10
A
59
19
20
10
A
21
22
07
A
23
55
T
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum