Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Swadzim/Auchan
kierunek:
Grzebienisko/Pętla
5
56
A
6
7
8
9
10
11
53
A
12
52
AC
13
14
15
16
17
18
19
16
A
20
21
31
AC
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
C - Kurs skrócony do pętli: Ceradz Kościelny/Kościół