Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Swadzim/Wiadukt
kierunek:
Grzebienisko/Pętla
5
02
58
A
6
40
7
20
CS
8
18
C
9
03
10
11
55
A
12
54
AC
13
58
14
15
07
16
25
17
15
18
19
18
A
20
21
33
AC
22
23
12
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
C - Kurs skrócony do pętli: Ceradz Kościelny/Kościół
S - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Szkolna