Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Ceradz Kościelny/Kościół
kierunek:
Grzebienisko/Pętla
5
23
6
20
A
7
03
50
CS
8
44
C
9
25
10
58
11
12
20
A
13
20
AC
14
24
15
33
16
51
17
41
18
53
C
19
40
A
20
21
54
AC
22
23
33
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
C - Kurs skrócony do pętli: Ceradz Kościelny/Kościół
S - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Szkolna