Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Ceradz Dolny/Powstańców Wielkopolskich
kierunek:
Grzebienisko/Pętla
5
24
6
21
A
7
05
8
9
26
10
59
11
12
22
A
13
14
26
15
35
16
53
17
43
18
19
41
A
20
21
22
23
34
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan