Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Ceradz Dolny/Okrężna
kierunek:
Grzebienisko/Pętla
5
41
A
6
7
31
A
8
9
10
11
12
13
14
15
24
16
17
18
19
24
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan