Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Wichrowa
kierunek:
Ogrody
4
42
5
51
O
6
41
K
7
8
10
9
10
42
K
11
12
23
13
14
59
15
40
16
44
17
38
18
19
20
21
31
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn i przystanek: Swadzim/Auchan