Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Wichrowa
kierunek:
Ogrody
6
06
K
7
46
8
9
10
26
A
11
12
56
13
14
56
A
15
16
17
01
A
18
19
06
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn