Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Tarnowo Pdg/Marianowska
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
5
28
A
6
7
08
8
9
43
A
10
11
13
A
12
13
30
O
14
32
A
15
37
16
39
A
17
42
O
18
19
20
22
K
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn