Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Tarnowo Pdg/Działkowa
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
5
29
A
6
7
09
8
9
44
A
10
11
14
A
12
13
31
O
14
33
A
15
38
16
40
A
17
43
O
18
19
20
23
K
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn