Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Tarnowo Pdg/Rolna
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
6
52
A
7
8
9
34
A
10
11
51
AG
12
13
51
A
14
15
52
O
16
17
18
04
O
19
57
A
20
21
22
57
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
G - Kurs skrócony do pętli: Góra
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn