Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Przelot
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
5
09
A
6
49
7
8
9
24
A
10
54
A
11
12
13
10
O
14
12
A
15
16
16
18
A
17
21
O
18
19
20
04
K
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn