Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Tarnowo Pdg/Centrum
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
5
34
A
6
40
7
14
8
9
49
A
10
11
19
A
12
13
36
O
14
38
A
15
43
16
45
A
17
48
O
18
19
20
28
K
21
22
23
38
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn