Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
821
Chyby/Cedrowa
kierunek:
Lusówko/Rozalin Pętla
6
42
7
06
P
8
54
T
9
52
10
11
47
12
13
57
14
56
15
16
16
17
11
18
27
19
12
20
21
22
23
22
T#
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Poznańska Szkoła
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum
# - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 813 w kier. Kaźmierz/Rynek