Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
821
Napachanie/Kobylnicka
kierunek:
Lusówko/Rozalin Pętla
6
49
7
14
P
8
9
02
T
59
10
11
54
12
13
14
05
15
04
16
24
17
19
18
34
19
19
20
21
22
23
29
T#
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Poznańska Szkoła
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum
# - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 813 w kier. Kaźmierz/Rynek