Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
821
Wichrowa
kierunek:
Lusówko/Rozalin Pętla
6
36
59
P
7
8
47
T
9
46
10
11
41
12
13
50
14
49
15
16
09
17
04
18
21
19
06
20
21
22
23
16
T#
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Poznańska Szkoła
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum
# - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 813 w kier. Kaźmierz/Rynek