Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
833
Rokietnica/Węzeł Przesiadkowy
kierunek:
Starzyny/Rynkowa
6
44
7
8
9
44
10
11
48
12
13
48
14
15
48
16
17
18
44
19
20
44