Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Mariańska Ocicka
kierunek:
Miedonia Osp
7
57
8
9
57
10
11
12
37
13
14
22
15
22
B
16
17
17
B - Kurs do przystanku Gamowska Szpital