Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Abp. Józefa Gawliny
kierunek:
Sudół Pętla
5
22
6
22
7
22
8
22
9
22
10
22
11
22
12
22
13
22
14
22
15
22
16
22
17
22
18
22
L
19
22
20
22
21
22
22
07
B
L - kursuje od 01.04 do 31.10.
B - Kurs do przystanku pl. Konstyt. 3 Maja Ocicka