Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Idalin
kierunek:
Os. Zamłynie
4
20
55
5
31
55
6
19
34
54
7
14
33
53
8
16
36
56
9
16
36
56
10
16
36
56
11
16
34
56
12
16
36
56
13
16
36
56
14
16
36
58
15
18
44
16
04
24
44
B
17
12
42
18
12
42
19
02
42
20
12
52
21
32
22
35
23
07
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Dw. Główny PKP/Poniatowskiego)