Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Zbrowskiego / Leśniczówka
kierunek:
Gołębiów / Fołtyn
5
09
25
37
6
00
26
49
7
09
29
49
8
09
31
51
9
09
29
49
10
09
29
49
11
09
29
49
12
09
29
49
13
09
29
49
14
10
33
53
15
13
33
53
16
13
33
53
17
10
34
18
04
42
19
14
42
20
34
21
11
48
22
24
51