Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Kierzków
kierunek:
Kierzków
5
13
38
56
6
14
36
56
7
16
36
56
8
17
40
9
00
20
40
10
00
20
40
11
00
20
40
12
00
20
40
13
00
20
40
14
00
22
42
15
02
22
42
16
02
22
42
17
02
19
36
37
D
56
18
36
19
16
56
20
36
21
15
58
22
43
23
23
33
D
D - zjazd do zajezdni Ślepowron (stałą trasą do: Bulwarowa/Długa)