Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Szydłowiecka / Działki
kierunek:
Pruszaków
4
58
C
5
33
38
B
48
C
6
13
33
53
7
13
33
53
8
07
C
27
42
B
9
07
47
10
27
11
07
47
C
12
27
57
13
23
43
14
03
C
23
43
15
03
23
C
43
16
08
33
53
17
23
28
B
53
C
18
23
53
19
43
C
20
33
21
13
43
22
23
A
58
A
23
08
B
C - Kurs przez: Kozłów
B - kurs do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Starokrakowska/Młyńska 01)
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy przez: Nowa Wola Gołębiowska I