Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Okulickiego / Polna
kierunek:
Idalin
3
53
4
25
5
07
30
44
6
21
44
7
04
25
45
8
06
26
46
9
05
25
45
10
05
25
45
11
05
25
45
12
05
27
45
13
05
25
45
14
05
25
45
15
09
29
49
16
09
35
17
04
34
18
04
34
19
03
19
B
43
20
23
21
06
42
22
42
23
08
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Limanowskiego/Wałowa)