Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Okulickiego / Polna
kierunek:
Idalin
5
23
6
28
7
08
43
8
23
9
03
43
10
24
11
04
44
12
24
13
04
44
14
23
15
03
43
16
23
17
03
43
18
23
19
03
43
20
23
21
03
52
22
23
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Limanowskiego/Wałowa)