Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Bulwarowa / Długa
kierunek:
Kierzków
4
43
5
08
26
43
6
03
23
43
7
03
23
43
8
03
23
43
9
03
23
43
10
03
23
43
11
03
23
43
12
03
23
43
13
03
23
43
14
02
22
42
15
02
22
42
16
02
22
42
17
03
23
30
D
18
03
43
19
23
20
03
43
21
28
22
13
53
23
26
D
D - zjazd do zajezdni Ślepowron (stałą trasą do: Bulwarowa/Długa)