Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
24
Mieszka I / Perzanowskiej
kierunek:
Małęczyn Nowy
6
51
H
7
15
50
8
02
B
9
10
11
12
13
14
39
15
19
H
49
G
16
17
18
49
H
19
21
G
H - Kurs do: Długojów Górny
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Chrobrego/Mierzejewskiego)
G - Kurs do: Grzmucin