Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Okulickiego / Polna
kierunek:
Janiszpol
6
55
A
7
30
8
06
46
9
26
A
10
06
49
11
29
A
12
09
49
13
29
14
09
46
15
26
A
16
06
46
17
26
18
06
A
46
19
36
20
06
46
A
21
26
22
10
43
B
A - Kurs do: Makowiec
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Okulickiego/Rondo)