Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Starokrakowska / Nadrzeczna
kierunek:
Pruszaków
5
01
C
36
41
B
51
C
6
17
37
57
7
17
37
57
8
11
C
31
46
B
9
11
51
10
31
11
11
51
C
12
31
13
01
27
47
14
07
C
27
47
15
07
27
C
47
16
12
37
57
17
26
31
B
56
C
18
26
56
19
46
C
20
36
21
16
46
22
26
A
23
01
A
11
B
C - Kurs przez: Kozłów
B - kurs do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Starokrakowska/Młyńska 01)
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy przez: Nowa Wola Gołębiowska I