Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Przytycka / Malczewskiej
kierunek:
Godów
6
05
7
8
04
9
04
10
11
11
12
12
08
13
08
14
08
15
08
16
08
17
08
18
08
19
08
20
08
21
08
49
22
43
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Okulickiego/Rondo)