Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Langiewicza / Osiowa
kierunek:
Gołębiów / Fołtyn
4
34
5
07
A
37
A
6
12
A
37
A
7
07
A
42
8
19
29
B
59
9
39
10
19
59
11
39
12
19
A
59
A
13
42
A
14
15
A
42
A
15
13
A
37
A
16
10
40
17
09
37
18
07
54
19
26
20
21
59
B
21
12
48
B
22
30
B
A - Kurs do: Rajec Poduchowny
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Limanowskiego/Wałowa)