Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Okulickiego / Przeskok
kierunek:
Gołębiów / Fołtyn
4
37
5
10
A
40
A
6
16
A
41
A
7
11
A
46
8
23
33
B
9
03
43
10
23
11
03
43
12
23
A
13
03
A
46
A
14
19
A
46
A
15
17
A
41
A
16
14
44
17
13
41
18
11
58
19
30
20
25
21
02
B
15
51
B
22
33
B
A - Kurs do: Rajec Poduchowny
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Limanowskiego/Wałowa)