Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10
Rajec Poduchowny
kierunek:
Wacyn / Osiowa
5
10
35
6
05
43
7
06
35
8
00
9
10
11
12
13
35
14
05
34
15
02
31
16
00
32
47
D
D - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: 1905 Roku / Kościuszki)