Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Zbrowskiego / Zientarskiego
kierunek:
Wacyn / Osiowa
4
33
5
23
48
6
21
59
7
22
51
8
16
53
9
33
10
13
53
11
33
12
13
53
13
23
51
14
22
51
15
19
48
16
17
49
17
04
D
20
34
B
18
14
44
19
20
46
B
20
24
21
15
58
22
19
D - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: 1905 Roku / Kościuszki)
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: 1905 Roku / Kościuszki)