Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Zbrowskiego / Gołębiowska
kierunek:
Wacyn / Osiowa
6
18
7
22
8
12
9
12
10
13
11
13
12
13
13
19
14
18
15
12
16
12
17
12
18
12
19
22
20
12
21
12
48
B
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: 1905 Roku / Kościuszki)