Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
25 Czerwca / Skłodowskiej-Curie
kierunek:
Pruszaków
5
39
6
24
52
C
7
54
8
34
9
14
54
10
35
11
15
55
12
35
C
13
15
55
14
34
15
14
54
16
34
C
17
14
54
18
34
19
14
54
20
34
21
11
22
09
49
A
C - Kurs przez: Kozłów
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy przez: Nowa Wola Gołębiowska I