Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Zbrowskiego / Orląt Lwowskich
kierunek:
Pruszaków
4
07
30
55
5
23
C
58
6
15
C
43
53
A
7
03
23
43
8
03
25
40
C
9
00
40
10
20
11
00
40
12
20
C
13
00
30
56
14
18
39
C
59
15
19
39
59
C
16
19
44
17
07
22
51
18
21
C
51
19
21
20
11
C
21
01
37
22
07
47
A
23
22
A
C - Kurs przez: Kozłów
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy przez: Nowa Wola Gołębiowska I