Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Zbrowskiego / Gołębiowska
kierunek:
Pruszaków
4
08
31
56
5
24
C
59
6
16
C
44
54
A
7
04
24
44
8
04
26
41
C
9
01
41
10
21
11
01
41
12
21
C
13
01
31
57
14
19
40
C
15
00
20
40
16
00
C
20
45
17
08
23
52
18
22
C
52
19
22
20
12
C
21
02
38
22
08
48
A
23
23
A
C - Kurs przez: Kozłów
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy przez: Nowa Wola Gołębiowska I