Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
25 Czerwca / Skłodowskiej-Curie
kierunek:
Pruszaków
6
21
7
10
47
8
40
9
20
10
00
41
11
22
12
02
42
13
31
14
02
41
15
19
59
16
39
17
28
59
18
39
19
19
59
20
39
21
19
53
22
51
23
31
A
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy