Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Starokrakowska / Nasypowa
kierunek:
Pruszaków
5
00
C
35
40
B
50
C
6
15
35
55
7
15
35
55
8
09
C
29
44
B
9
09
49
10
29
11
09
49
C
12
29
59
13
25
45
14
05
C
25
45
15
05
25
C
45
16
10
35
55
17
25
30
B
55
C
18
25
55
19
45
C
20
35
21
15
45
22
25
A
23
00
A
10
B
C - Kurs przez: Kozłów
B - kurs do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Starokrakowska/Młyńska 01)
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy przez: Nowa Wola Gołębiowska I