Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Starokrakowska / Młyńska
kierunek:
Pruszaków
6
35
C
7
37
8
18
58
9
38
10
18
58
11
38
12
18
C
58
13
38
14
18
58
15
38
16
18
C
58
17
38
18
18
58
19
38
20
18
58
21
12
B
57
22
37
A
23
22
B
C - Kurs przez: Kozłów
B - kurs do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Starokrakowska/Młyńska 01)
A - Kurs do: Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy przez: Nowa Wola Gołębiowska I