Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Przejazd / Idalińska
kierunek:
Os. Zamłynie
4
22
57
5
33
57
6
21
36
56
7
16
35
55
8
18
38
58
9
18
38
58
10
18
38
58
11
18
36
58
12
18
38
58
13
18
38
58
14
18
38
15
00
20
46
16
06
26
46
B
17
14
44
18
14
44
19
04
44
20
14
54
21
34
22
37
23
09
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Dw. Główny PKP/Poniatowskiego)