Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Słowackiego / Kwiatowa
kierunek:
Os. Zamłynie
7
11
51
8
31
9
11
51
10
31
11
11
51
12
31
13
11
51
14
31
15
11
51
16
31
17
11
51
18
31
19
11
51
20
31
21
11
59
22
27
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Dw. Główny PKP/Poniatowskiego)