Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Sobota
24
Grzmucin
kierunek:
Os. Michałów
5
31
6
24
G
7
8
9
10
11
35
12
13
14
15
14
16
41
B
17
58
G
18
19
20
17
G - Kurs do: Józefów / Szpital
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Słowackiego/Idalińska)