Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Kozienicka / Północna
kierunek:
Janiszew
4
56
A
5
46
A
6
20
40
A
7
06
A
18
A
28
44
A
8
22
A
40
A
9
12
33
B
54
A
10
46
A
11
22
12
16
A
53
13
37
A
14
03
A
29
A
49
15
09
A
29
A
49
16
09
A
29
A
49
A
17
18
48
A
18
13
A
58
A
19
38
20
21
A
59
21
22
14
A
23
36
B
A - Kurs do: Mokra / Wernera
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Struga / Zbrowskiego)