Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Przytycka / Malczewskiej
kierunek:
Godów
4
35
56
5
14
53
6
15
38
58
7
18
38
53
8
08
28
B
48
9
08
B
28
10
00
40
11
20
12
00
40
13
09
36
56
14
16
36
56
15
16
36
56
16
26
41
D
17
06
20
B
46
54
B
18
30
19
10
50
20
35
21
34
22
15
59
B
D - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Okulickiego/Rondo)
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Okulickiego/Rondo)