Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Mieszka I / Piastowska
kierunek:
Os. Prędocinek
0
25
1
25
2
25
3
25
4
11
B
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
B - zjazd do zajezdni Żakowice (stałą trasą do: Chrobrego / Mierzejewskiego)